Blitz

 Breaking News

Modele fustanesh që ju duhen këtë pranverë

April 11
08:29 2016

Fustan me dizenjo lulesh

Fustan me dizenjo lulesh
Picture 1 of 5

Veshjet me dizenjo lulesh janë të pandashme këtë sezon. Një fustan me një përzierje ngjyrash dhe dekore të ndryshme është një ndër zgjedhjet perfekte të momentit.

Trendet e fundit pranverore, duke filluar nga dizenjot me lule dhe deri te xhinset, na bëjnë të kemi një shumëllojshmëri zgjedhjesh këtë pranverë: ngjyrat neon, dizenjot, ngjyrat e metalit e shumë të tjera që nuk duhet t’i mungojnë gardërobës tuaj. Fustanet këtë pranverë janë të përzgjedhur me kujdes nga shtëpitë e modës. Shfletoni galerinë për të parë disa prej fustaneve që duhet t’i keni në koleksionin tuaj të ri.

Tags
Share