Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Modele flokësh që do t’ju duhen gjatë verës

Modele flokësh që do t’ju duhen gjatë verës
July 11
19:52 2016

...

Picture 1 of 13

Kapni një topuz të vogël, duke lënë pjesën tjetër të flokëve lëshuar.

Kur zgjoheni në mëngjes dhe shihni flokët në një gjendje të tmerrshme mendoni vetëm se si do t’i rregulloni. Jeni vonë për të dalë dhe ju duhet një zgjidhje e shpejtë për flokët? Shfletoni galerinë për të parë disa modele të thjeshta për verë, të cilat nuk do t’ju marrin shumë kohë…

Komento
Etiketimet
Shperndaje