Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Mjaft ndoqët modën e vjetër, hiqni dorë prej këtyre trendeve

Mjaft ndoqët modën e vjetër, hiqni dorë prej këtyre trendeve
April 23
17:36 2018

Moda ndryshon shumë  shpejt dhe ky është një problem madhor për të apasionuarit pas saj. Teksa tentojnë të ndjekin modën njerëzit bëjnë disa gabime të mëdha, por ne mund tu ndihmojë që të përshtateni më së miri me kohën dhe stilet e fundit.

Më poshtë do të shihni disa prej trendeve që duhet të hiqni dorë:

Trikot me ngjyra

Baluket e drejta

Vetullat tatuazh

Vetullat e holla

Shkëlqimi i kontureve të fytyrës

Bronzer-i i errët

Fustanet e mëdha me fruda e pala

Pellushët natyral

Këpucët dhe çantat me shkëlqim

Parka ( ose siç e njohim ne shqiptarët, xhupi i Era Istrefit tek Bon Bon)

/Blitz.al/

 

Komento
Shperndaje