Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Mënyrat se si mund ta vishni përsëri fustanin tuaj të martesës

June 07
17:24 2016

Fustani i martesës është një nga veshjet më të veçanta që zgjedhin vajzat për ditën e tyre speciale. Por problem është se fustanet e martesave realisht kushtojnë shumë dhe më pas ngelen në gardërobë pa u përdorur. Ngelen “relikte” që prishen me kalimin e kohës. Por tani keni disa zgjidhje se si mund të përdorni përsëri fustanin tuaj të martesës duke e transformuar atë. Shfletoni galerinë për të parë disa ndryshime, që vërtet do t’ju pëlqejnë.

Komento
Etiketimet
Shperndaje