Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Me çfarë mund t’i veshësh kominoshet e bardha?

April 28
19:43 2016

Në plazh

Në plazh
Picture 1 of 3

Sipër rrobave të banjës mund të vishni kominoshe të bardha dhe një këmishë xhins. Xhinsi bën thyerjen e kominosheve të bardha . Është një kombinim perfekt për fillimin e sezonit veror.

E bardha është një ngjyrë shumë në modë vitet e fundit. E bardha, ngjyra e paqes dhe e pastërtisë, është shumë e preferuar nga shtëpitë e modës edhe këtë sezon. Shumë vajzave nuk u pëlqen të vishen vetëm me të bardha, por bëjnë thyerjen e saj me ngjyra të ndryshme. Në galeri do të gjeni tri mënyra se si mund të visheni me nuancat e së bardhës.

Komento
Etiketimet
Shperndaje