Blitz

 Breaking News

Ky është trendi i ri i makijazhit dhe jua prezantojnë vajzat e showbizit

Ky është trendi i ri i makijazhit dhe jua prezantojnë vajzat e showbizit
June 20
17:17 2019

Vera vjen me shumë ngjyra dhe ky është një fakt i ditur tashmë. Dhe vajzat e njohura të showbizit, shqiptar apo të huaj, kanë ditur si t’i marrin ngjyrat dhe t’i përdorin në mënyrën e duhur.

Po flasim për trendin e ri të makijazhit: sy të lyer me ngjyra neon! Janë thuajse të kombinueshme në çdo gjë dhe të pranueshme për çdo event. Hidhini një sy fotove më poshtë dhe inspirohuni.
/Blitz.al/

Eva Murati

Roza Lati

Fifi

Tayna

Kida

Flaka Krelani

Kylie Jenner

Joan Smalls

Taylor Hill

Kendall Jenner

Share