Blitz

 Breaking News

Kush tha që pizhamet e këmishat e natës janë vetëm për të fjetur? Këto modele mund t’i vishni edhe për të dalë

Kush tha që pizhamet e këmishat e natës janë vetëm për të fjetur? Këto modele mund t’i vishni edhe për të dalë
September 07
22:41 2017

Pizhamet, këmishat e natës nuk janë vetëm për të fjetur, tashmë ato mund t’i vishni edhe për të dalë. Trendi i pizhameve pushtoi sfilatat e modës vitin e kaluar, por duket se vazhdon të jetë mjaft “in” edhe sot.

Keni një palë pizhame të bukura? Epo mos i vishni për të fjetur. Madje veç tyre kini parasysh që edhe një robdëshambër e bën veshjen tuaj të duket mjaft bukur. Një palë pizhame, një palë taka dhe jeni gati për të dalë!

 

 

 

 

Share