Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kush tha që në pranverë nuk vishen çizme? Ja çizmet pranverore që do tu rrëmbejnë zemrën…

Kush tha që në pranverë nuk vishen çizme? Ja çizmet pranverore që do tu rrëmbejnë zemrën…
March 16
21:30 2018

Shumë prej vajzave nuk preferojnë të veshin çizme në pranverë pasi mendojnë se nuk është periudha e duhur. Por në fakt gabohen, çizmet në qoftë se i kombinoni me veshjen e duhur do të duken perfekte.

Shtëpitë e modës kanë lançuar koleksionin e ri të çizmeve pranverore të cilat sapo ti shihni do të doni ti bëni tuajat.

Më poshtë do të shihni disa prej këtyre modeleve./Blitz.al/

 

Komento
Shperndaje