Blitz | Kliko dhe Informohu

 Breaking News

Ku mund të vishni një fustan të gjatë?

May 20
12:12 2016

...

...
Picture 1 of 6

Fustani i gjatë i zi është një zgjedhje perfekte për darka ose ceremoni. Ai ju nxjerr në pah format e trupit dhe dukeni shumë elegante.

Fustanet e gjatë janë zgjedhje e shumë femrave. Ato mund t’i veshësh në ceremoni të ndryshme, në punë, gjatë ditës, në plazh dhe kudo tjetër. Por duhet të zgjedhësh modelin që u përshtatet momenteve të ditës.

Tags
Share