Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kristale në buzë, trendi i momentit

Kristale në buzë, trendi i momentit
September 28
19:15 2016

Kristalet tani mund të përdoren si aksesorë duke u vendosur në buzë. Kristalet në buzë janë kthyer në një trend. Tani nuk mjafton të zgjidhni një buzëkuq për të lyer buzët, por duhet të zgjidhni edhe ngjyrat e kristaleve që përshtaten me veshjen tuaj.

Buzë me kristale mund të duken pak të ekzagjeruara dhe jo çdokush do ta merrte guximin t’i bënte. Askush deri sot nuk ka dalë në rrugë me buzët me kristale. Por shumë personazhe të famshëm e përdorin këtë pjesë të grimit për daljet në skenë. Shfletoni galerinë për të parë disa prej ideve të grimit me kristale, që ka zgjedhur të bëjë një make up artist./Blitz.al/

 

Komento
Shperndaje