Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kostumet e Halloween-it bazuar te filmat më të ndjekur

Kostumet e Halloween-it bazuar te filmat më të ndjekur
October 28
16:08 2016

Festa e Halloween-it po afron dhe ende nuk keni zgjedhur kostumet tuaja? Shumë personazhe filmash do t’ju ndihmojnë për këtë.

Disa prej filmave që shpeshherë i keni parë janë një frymëzim shumë i mirë për veshjen tuaj të Halloween-it. Më poshtë do të gjeni disa prej veshjeve më të përshtatshme për këtë festë./Blitz.al/

The Rocky Horror

1

Jackie O

10

Cruella de Vil

11

Catwoman

12

Velma Dinkley

13

Ab Fab

14

Daenerys Targaryen – Game of Thrones

15

Minions

16

Zombie

22

Where’s Wally

33

The Joker

44

 

Wonder Woman

55

The Hocus Pucus witches

66

Suicide Squad’s Harley Quinn

77

Ghostbusters

88

Star Wars’Rey

99

Shperndaje