Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kombinimet që nuk duhet të bëni këtë sezon

Kombinimet që nuk duhet të bëni këtë sezon
November 12
17:18 2016

Sezoni i dimrit sapo ka ardhur dhe bashkë me të edhe shumë trende të reja. Megjithatë, ndonjëherë shumë vajza, duke u munduar të jenë sa më “in”, bëjnë kombinime aspak të përshtatshme.

Disa veshje që më parë i keni veshur bashkë tani duhet t’i kombinoni me gjëra të tjera.

Më poshtë do të gjeni disa prej kombinimeve nga të cilat duhet të hiqni dorë këtë sezon./Blitz.al/

13 12 11 10 9 8 1 2 3 5 6 7

Shperndaje