Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kjo veshje nuk do të dalë asnjëherë nga moda

July 07
21:44 2016

Veshjet ushtarake, leopardi dhe vijat janë disa tendenca shumëvjeçare. Veshjet ushtarake janë frymëzuar nga ushtarët e dikurshëm. Xhaketat në stilin ushtarak janë një zgjedhje e preferuar e shumë vajzave, madje edhe shumë të famshme, si Cara Delevingne apo Emma Roberts, zgjedhin pikërisht këtë stil. Në galeri do të gjeni disa modele xhaketash ushtarake të cilat nuk duhet të mungojnë në gardërobën tuaj. Këto xhaketa është e sigurt që nuk do të dalin asnjëherë nga moda.

Etiketimet
Shperndaje