Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Këto veshje nuk duhet të përdoren gjatë ditëve të nxehta

July 11
21:11 2016

Gjatë ditëve të nxehta shumë veshje nuk ju duken komode dhe preferoni të mos i vishni. Por  e keni menduar ndonjëherë se cilat janë këto veshjet të cilat nuk vishen gjatë ditëve të nxehta? Disa veshje ose aksesorë duket sikur ju rëndojnë, madje ju duket sikur keni më shumë vapë me to, edhe sikur të jetë vetëm një unazë. Shfletoni galerinë për të parë disa prej veshjeve ose aksesorëve që nuk duhet të përdorni gjatë ditëve të nxehta të verës.

Komento
Etiketimet
Shperndaje