Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Këto veshje do t’ju tregojnë gjithmonë elegante

July 05
17:14 2016

Gjatë dimrit është më e thjeshtë të vishni rrobat që dëshironi. Nuk do t’ju duhet të mbuloni defektet e as të nxirrni në pah format e bukura. Por në verë, mbulimi i defekteve është një problem i madh, pasi edhe trupi është më i ekspozuar. Dëshironi të ndiqni modën, por mendoni se nuk keni trupin e duhur  për të veshur çdo veshje? Në galeri do të gjeni disa këshilla se si mund të mbuloni defektet, të dukeni elegante dhe sa më të gjata.

Komento
Etiketimet
Shperndaje