Blitz

 Breaking News

Këto janë ngjyrat më trend të rroba banjove dhe e vërtetojnë vajzat shqiptare

Këto janë ngjyrat më trend të rroba banjove dhe e vërtetojnë vajzat shqiptare
July 04
17:30 2019

Vera zyrtarisht ka ardhur, dhe një ndër gjërat për të cilat mendojmë përpara pushimeve është përgjedhja e rroba banjove të duhura për trupin tonë, që na bëjnë të dukemi e të ndihemi mirë. Por përpara se të filloni kërkimet në dyqanet dhe markat tuaja të preferuara, hidhini një sy atyre që përzgjodhën vajzat e njohura shqiptare, që njëkohësisht i përshtaten dhe ngjyrat më në modë kësaj vere.

E kuqe

E verdhë

E bardhe

Blu

/Blitz.al/

 

 

Share