Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Këtë pranverë fjala kyçe është kjo…

April 18
18:20 2016

Shalli është një aksesor shumë i rëndësishëm, sidomos në stinën e pranverës. Shalli u vjen në ndihmë vajzave për të rregulluar flokët. Ato kërkojnë të ndryshojnë imazhin dhe shalli është një aksesor i përkryer për këtë. Shfletoni galerinë për të parë disa prej mënyrave se si mund të përdorni shallin si aksesor për flokët.

Etiketimet
Shperndaje