Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Këshillat e stilistëve për t’u dukur shtatlarta

September 14
11:45 2016

1.Bluza me jakë V

Picture 1 of 10

Bluzat me jakë V japin vizionin e një trupi shtatlartë.

Shumë vajza e kanë kompleks gjatësinë. Vajzat që janë të shkurtra dëshirojnë gjithmonë të duken shtatlarta. Stilistet do t’ju ndihmojnë për këtë. Ato kanë dhënë disa këshilla se çfarë duhet të veshin vajzat për t’u dukur më të gjata. Shfletoni galerinë për të parë disa prej këtyre këshillave./Blitz.al/

Komento
Shperndaje