Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Këshilla se si vajzat e shëndetshme të duken bukur me xhinse të ngushta

Këshilla se si vajzat e shëndetshme të duken bukur me xhinse të ngushta
November 27
18:52 2016

Gjithmonë shikoni në revistat e modës vajza elegante dhe dëshironi të dukeni si to, por nuk keni të njëjtat përmasa. Mos u shqetësoni për këtë,  sepse mjaftojnë disa këshilla që ju të dukeni shumë bukur me pantallona të ngushta.

Më poshtë do të gjeni këshillat për tu dukur seksi edhe në xhinse pas trupi.

  • Zgjidhni masën e duhur.
  • Provoni xhinset me bel të lartë për të mbuluar defektet dhe për të nxjerrë në pah format tuajë.
  • Zgjidhni ngjyrat e errëta.
  • Nxirrni në pah kyçet e këmbës
  • Bëni kombinimin e duhur me xhinset dhe këpucët që zgjidhni./Blitz.al/
Komento
Shperndaje