Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Këshilla për të veshur fustan të bardhë

July 12
17:52 2016

Fustanet e bardhë, në të gjitha format dhe masat, janë tendenca të çdo vere.  Por shumë vajza kanë komplekse për veshjen e fustaneve të bardhë: disa kanë problemin se çfarë të brendshmesh duhet të veshin, disa të tjera për faktin se e bardha nxjerr në pah defektet. Shfletoni galerinë për të parë disa këshilla nga stilistët më të mirë se si mund të kombinoni të bardhën dhe me çfarë mund ta vishni atë.

 

 

Etiketimet
Shperndaje