Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Këpucët që ju duhen!

April 17
17:08 2016

Pandoflat

Pandoflat
Picture 1 of 6

Janë një zgjedhje përfekte këtë pranverë. Në një kohë të nxehtë pse duhet të bllokoni thembrat, kur me këtë model këmba qëndron e freskët dhe janë shumë komode.


Shohim çdo ditë modele të reja këpucësh, duke filluar nga këpucët me platformë e deri te pandoflat. Këpucët janë një zgjedhje që çdo vajzë e bën me shumë kujdes dhe kërkon të gjejë një palë këpucë të rehatshme dhe të bukura. Shfletoni galerinë për të parë gjashtë modele këpucësh që nuk duhet t’ju mungojnë.

Komento
Etiketimet
Shperndaje