Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Këpucët pranverore që nuk duhet t’ju mungojnë në gardërobë këtë vit

Këpucët pranverore që nuk duhet t’ju mungojnë në gardërobë këtë vit
January 06
19:20 2017

Edhe pse jemi ende në janar dhe pranvera është pak larg, nuk është aspak problem që shtëpitë e modës të prezantojnë trendin e ri të këpucëve pranverore.

Këpucët me platformë janë një ndër trendet kryesore të këtij viti, por këto këpucë kanë të veçantë platformën e ndërthurur. Përveç kësaj, ky model këpucësh mund të vishet me çorape dhe mund ta kombinoni me veshje nga më të ndryshmet./Blitz.al/

1

2

3

5

6

7

Komento
Shperndaje