Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Këpucët plastike, tendenca e preferuar gjatë katër stinëve

Këpucët plastike, tendenca e preferuar gjatë katër stinëve
June 11
13:36 2017

Tashmë prej pak kohësh, veshjet dhe këpucët plastike janë kthyer në një trend të preferuar. Gjatë kësaj vere do të keni mundësinë të zgjidhni modele të ndryshme këpucësh me takë plastike ose komplet plastike.

Ndonëse për shumë vajza ato nuk janë komode, sidomos në ditët e nxehta, këto këpucë janë duke “thyer” rrjetin. Dhe për më shumë të gjithë e dimë se “bukuria vret”, kështu që vajza duhet ta bëni një sakrificë në qoftë se dëshironi të jeni “fashion” dhe plot stil./Blitz.al/

Komento
Shperndaje