Blitz

 Breaking News

Këpucët me gëzof, një ndër trendet e preferuara. Stilistët prezantojnë modelet më “in”

Këpucët me gëzof, një ndër trendet e preferuara. Stilistët prezantojnë modelet më “in”
February 02
19:15 2017

Pantoflat dhe këpucët me gëzof kanë qenë një ndër trendet më të lakuara gjatë periudhës 2016-2017. Çdo vajzë i ka një palë të tilla në gardërobën e saj. Gjithsesi, në këtë fillim viti stilistët kanë zgjedhur të prezantojnë modelet e tyre më “in”.

Ndoshta i keni parë dhe provuar këto modele, por gjithsesi shtëpitë e modës duan të tregojnë se keni bërë zgjedhjen e duhur./Blitz.al/

Balenciaga Feather

Steve Madden Scarlett

Lena Erziak D’orsay

Asos

Kate Spade

Miu Mu

Valley Girl

Manolo Blahnik

Share