Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kapelat më “in” për verën 2016

June 17
17:33 2016

Kapelat do t’ju shoqërojnë gjatë gjithë verës. Përveçse ju bëjnë të dukeni sa më “in” ato ju mbrojnë nga rrezet e diellit. Kapelat janë një aksesor shumë i rëndësishëm gjatë ditës. Kapelat janë shoqërueset më të mira të vajzave në plazh. Shfletoni galerinë për të parë disa modele kapelash, të cilat janë “must” këtë verë. Kapelat e kashtës janë zgjedhja e duhur që duhet të bëni.

Etiketimet
Shperndaje