Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kamoshi “pushton” shtëpitë e modës. Xhaketat e kamoshit “in” të momentit

Kamoshi “pushton” shtëpitë e modës. Xhaketat e kamoshit “in” të momentit
December 02
15:16 2016

Këpucët prej kamoshi nuk janë të vetmet trende për këtë sezon, edhe xhaketat janë shumë të preferuara nga vajzat e apasionuara pas modës.

Xhaketat apo palltot prej kamoshi janë shumë komode, madje ju mbajnë ngrohtë gjatë sezonit të dimrit. Mos shpenzoni para me xhaketa të tjera, por zgjidhni xhaketat prej kamoshi në ngjyra të ndryshme. Do të jeni “in” me to, por duhet të bëni kujdes me kombinimet që do të bëni.

Më poshtë do të gjeni disa prej modeleve që duhet të keni në gardërobën tuaj./Blitz.al/

q q1 q2 q3 q4 q5 q6

Komento
Shperndaje