Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kadife, fruda, korse – trendet kryesore në Javën e Modës, New York

September 14
13:04 2016

1.Kadifja nuk vishet vetëm për Krishtlindje

Picture 1 of 8

Kadifja është një ndër trendet e fundit. Veshjet me këtë material, përveçse janë shumë komode, ju tregojnë mjaft mirë dhe kanë kryesuar në Javën e Modës.

Në Javën e Modës në New York do të shihni trendet më të fundit. Kadifet, frudat dhe korseja kanë qenë trendet kryesore në këtë javë. Shfletoni galerinë për t’u njohur me disa prej trendeve që kryesojnë./Blitz.al/

Komento
Shperndaje