Blitz | Kliko dhe Informohu

 Breaking News

Kaçurrelat, trendi i kësaj vere. Ja si t’i stiloni

May 05
19:15 2016

Flokët kaçurrela dhe me onde janë shumë të kërkuara nga vajzat kohët e fundit. Dikush i ka, dikush i kërkon. Njihuni me disa mënyra dhe modele të thjeshta për të rregulluar flokët kaçurrel. Pa humbur kohë do të realizoni kaçurrela shumë të bukura.

Tags
Share