Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ju tregojmë produktet kozmetike nën 10 dollarë që përdor Kim Kardashian dhe mund të bëjnë magji dhe për juve 

Ju tregojmë produktet kozmetike nën 10 dollarë që përdor Kim Kardashian dhe mund të bëjnë magji dhe për juve 
July 06
22:38 2018

Kim Kardashian sapo ka treguar se në fakt look-un e saj mund ta arrini me çdo buxhet që mund të keni sepse ylli i “Keeping up with the Kardashians” nuk përdor vetëm produkte luksoze që kushtojnë shumë, por edhe produkte të cilat pothuajse të gjitha vajzat mund t’i bëjnë të tyret.

Ka vetëm një pordukt që Kim nuk do ta blinte të lirë: “foundation” (toni i fytyrës) sepse ai duhet mjaft cilësor në mënyrë që mos të prishë lëkurën tuaj.

Më poshtë po ju rendisim produktet nën 10 dollarë që Kim përdor dhe mud t’i përdorni lehtësisht edhe juve:

  • Letra për të hequr make-up

  • Qerpikë fallco

  • Rimel që të jep volum për qerpikë të gjatë

  • Laps i zi sysh

  • Ton për të bërë me ngjyrë e shkëlqim qepallat e syrit

  • Pudër që vendoset për të fiksuar makeup-in

  • Blush për të dhënë dritë tek mollzat tuaja

Komento
Shperndaje