Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ja si të zgjidhni reçipetat e duhura

May 02
21:53 2016

1

1
Picture 1 of 6

Në qoftë se keni një fustan apo bluzë të hapur në pjesën prapa, zgjidhni, në vend të reçipetave, kupa silikoni. Ato janë të rehatshme, të papërshkueshme nga uji dhe nga djersa gjithashtu, hiqen lehtësisht pa shkaktuar acarime.

Shpeshherë kërkojmë të veshim bluza ose fustane  të hapura, të mbyllura, të holla, të trasha. Por gjithmonë hasim një problem.  Çfarë reçipetash duhet të veshim?  Fatmirësisht ekzistojnë lloje të ndryshme reçipetash, të cilat mund ta mbajnë gjoksin në vend dhe t’ju bëjnë të ndiheni sa më komode. Shikoni disa këshilla të cilat ju  ndihmojnë të bëni zgjedhjen e duhur me reçipetat, por edhe si të kujdeseni për të mos humbur formën, butësinë dhe elasticitetin.

Komento
Etiketimet
Shperndaje