Blitz

 Breaking News

Ja kush ishin të veshurat më mirë dhe më keq të ceremonisë Emmy Awards!

Ja kush ishin të veshurat më mirë dhe më keq të ceremonisë Emmy Awards!
September 18
15:56 2018

Ceremonia e Emmy Awards u mbajt dje në Los Angeles, dhe përveç çmimeve dhe të ftuarve, vëmendja ishte tek veshjet e tapetit të kuq. Prandaj, pasi pamë të gjithë veshjet, ne veçuam ato më të mirat dhe ato që ishin veshur më keq.

Të veshurat më mirë

 • Rachel Brosnahan me një fustan të kuq Oscar de La Renta

 • Vanessa Kirby me një fustan nude Tom Ford

 • Dakota Fanning me një fustan jeshil Dior Haute Couture

 • Letitia Wright me një fustan Pamella Roland dhe çantë Jimmy Choo.

 • Heidi Klum me fustan Zac Posen

 • Natalia Dyer me një fustan Dolce & Gabbana.

Të veshurat më keq

 • Tracee Ellis Ross me Valentino couture

 • Kristen Bell me Solace London

 • Constance Wu me Jason Wu.

 • Judith Light

 • Tatiana Maslany me Christian Siriano

 • Alison Brie me Miu Miu

/Blitz.al/

Share