Blitz

 Breaking News

Ja cilat bikini ju duhen për verën 2016

Ja cilat bikini ju duhen për verën 2016
May 07
16:45 2016

...

...
Picture 1 of 7

Sezoni i verës po afron. Vajzat janë në dilemë se çfarë bikini duhet të blejnë për këtë verë. Disa mendojnë se është i njëjti stil me koleksionin e vjetshëm. Mund të themi që koleksionet 2015 dhe 2016 janë përafërsisht të njëjta. Trend vazhdojnë të jenë bikinit me printe dhe me ngjyra të forta. Shfletoni galerinë për të parë disa modele dhe ngjyra bikinish, që duhet t’i keni këtë verë.

Tags
Share