Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Irina kthehet në Madrid, por jo për Cristiano-n

Irina kthehet në Madrid, por jo për Cristiano-n
November 18
11:09 2016

Modelja e famshme ruse, Irina Shayk, ish-e dashura e futbollistit Cristiano Ronaldo, është kthyer në Madrid.

Por vetëm për një natë dhe jo me Cristiano-n.

Ajo ka marrë pjesë në 20-vjetorin e çeljes së një firme të brendshmesh, si e ftuar luksi në të.

Kujtojmë që Irina ka më tepër se 1 vit e ndarë nga futbollisti i Real Madrid dhe Kombëtares Portugeze, Cristiano Ronaldo. Lidhja e tyre ka qenë një prej romancave më të diskutuara në mediat rozë.  /Blitz.al/

irina

irina-2

irina-4

irina-1

Shperndaje