Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Harrojini “smokey” dhe “nude”, sytë tuaj kërkojnë ngjyra!

Harrojini “smokey” dhe “nude”, sytë tuaj kërkojnë ngjyra!
November 16
19:26 2016

Trendet kryesore për sytë kanë qenë tonet në ngjyra nude dhe  “smokey eye”, por jo më!

Këtë sezon, grimieret më të njohura kanë prezantuar një grim të ri. Duke hequr dorë nga ngjyrat natyrale, e kuqja, roza, portokallia, lejlaja dhe bluja janë ngjyrat perfekte për sytë tuaj.

Duhet të dini se është e rëndësishme që të kombinoni tonet e syve me veshjen tuaj. Ky është dimri i ngjyrave, kështu që përdorini ato sa më shumë./Blitz.al/

d8

d7

d5

d4

d3

d2

d1

Shperndaje