Blitz | Kliko dhe Informohu

 Breaking News

Harrojini bluzat! Trendi i fundit – mbuloni gjoksin me gurë e xixa!

Harrojini bluzat! Trendi i fundit – mbuloni gjoksin me gurë e xixa!
April 23
15:39 2017

Kohë më parë, mbulimi i gjoksit me lule të ndryshme ka qenë një trend, por tashmë jo më pasi vendin e luleve e kanë zënë gurët e xixat.

Edhe në “Coachella” kemi parë shumë vajza pjesëmarrëse, të cilat kanë mbuluar gjoksin e tyre me gurë dhe xixa, të cilat duken një lloj sikur të kishin veshur bluzë. Në qoftë se ju do të zgjidhni këtë trend është e sigurt se sytë do të jenë të gjithë nga ju./Blitz.al/

Share