Blitz

 Breaking News

Harrojini atletet e bardha, ato me ngjyra janë “in” këtë sezon!

Harrojini atletet e bardha, ato me ngjyra janë “in” këtë sezon!
May 17
17:18 2017

Vajzat dhe djemtë janë të fiksuar pas atleteve të bardha, sidomos gjatë sezonit pranverë-verë. Sigurisht ato janë të bukura dhe mund të kombinohen me çdo gjë.

Por këtë sezon shtëpitë e modës kanë lançuar atletet me ngjyra. Disa prej firmave prestigjioze kanë thyer tabunë e atleteve të bardha duke u fokusuar te ngjyrat e verës.

 Adidas Originals by Alexander Wang Skate Shoes, $180; alexanderwang.com

 Gucci Leather Low-Top Platform Sneaker, $950; gucci.com

 APL TechLoom Pro Cashmere, $250; athleticpropulsionslabs.com

 Marco de Vincenzo Leather and Quilted Velvet Sneakers, $900; net-a-porter.com

 Puma by Rihanna Zipped Sneaker Boots, $390; puma.com

 Reebok Instapump Fury Dynamic Chrome, $170; reebok.com

 ASOS Dallas Nights Sling Back Sneakers, $40; asos.com

 Zara Two-Tone Plimsolls, $30; zara.com

Share