Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Grimi neon, një ndër trendet më të reja

Grimi neon, një ndër trendet më të reja
March 06
11:45 2017

Deri dje ngjyrat neon kanë qenë trend për sa u përket veshjeve, por duket se ato janë rikthyer në trend edhe për sa i përket grimit. 

Grimi neon është mjaft i kërkuar dhe ju mund të shihni në Instagram se si shumë vajza guxojnë ta bëjnë atë. Zakonisht ky lloj grimi përdoret më tepër për evente të ndryshme sesa për në përditshmëri. Në qoftë se  do të përdorni grimin neon është e sigurt që do të dalloni në të gjithë “club”-in për shkak të ngjyrave të ndezura.

Më poshtë do të gjeni disa prej modeleve të këtij grimi:

Komento
Shperndaje