Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Gëzuar ditëlindjen Jennifer Lawrence! Stili i aktores ndër vite

August 15
16:24 2016

Jennifer Lawrence feston sot 26 vjetorin e lindjes.  Ajo ka parakaluar në tapetin e kuq që në adoleshencë dhe jo vetëm që është transformuar në një yll me kalimin e viteve por është dhe një ndër aktoret më të paguara në Hollywood. Shijet dhe stili i saj kanë evoluar ndjeshëm, shfletoni galerinë për tu kthyer pas në kohë dhe për të parë si ka qënë Lawrence dikur dhe si është sot./Blitz.al/

Shperndaje