Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Fustanet verore që përshtaten me çdo lloj trupi

May 19
21:20 2016

1

1
Picture 1 of 5

Në qoftë se jeni në formë dardhe shikoni për një fustan që të nxjerr në pah format më të theksuara, për shembull të pasmet.

Kur temperaturat rriten fustanet janë një zgjedhje ideale sepse janë të freskët dhe komodë. Por duhet ta zgjidhni fustanin sipas formës të trupit për t’u dukur sa më bukur. Ja se si të zgjidhni fustanin perfekt.

Komento
Etiketimet
Shperndaje