Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Fustanet e nusërisë që zgjodhën personazhet e famshme në ditën e tyre të veçantë

September 27
12:45 2016

Personazhet e famshme kujdesen shumë për veshjen dhe pamjen e tyre gjatë ditëve të zakonshme.

Por kur është fjala për ditën e tyre të dasmës personazhet kërkojnë një stil madhështor dhe unik. Të famshmit zgjedhin stilistët më të mirë dhe shtëpitë prestigjioze të modës për të realizuar veshjet e tyre.

Shfletoni galerinë për të parë disa prej fustaneve më të bukura të nusërisë që kanë zgjedhur disa personazhe të famshme.

Komento
Shperndaje