Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Fustanet dantellë nuk duhet t’ju mungojnë këtë verë

May 23
22:00 2016

Fustanet dantellë janë shumë komodë dhe të bukur.  Për stinën e verës ata janë të freskët dhe shumë të rehatshëm.  Zgjidhni ngjyra dhe modele të ndryshme me bazë dantellën. Këto modele fustanesh mund  të vishen në momente të ndryshme të ditës. Shfletoni galerinë për të parë disa prej modeleve, të cilat nuk duhet t’ju mungojnë në gardërobën e kësaj vere.

Etiketimet
Shperndaje