Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Furçat që ju duhen për të bërë një make up perfekt

July 03
21:07 2016

Furça e fondatinës

Picture 1 of 5

Me këtë furçë ju mund të shpërndani në mënyrë të barabartë të gjithë fondatinën në fytyrën tuaj.

Furçat e kozmetikës janë si fshesa magjike. Ato ju ndihmojnë të bëni make up-in perfekt që dëshironi. Mund të bëni konturin, sytë, apo vetullat dhe të dukeni një yll. Shfletoni galerinë për të parë 5 furçat më të domosdoshme të kozmetikës.

Komento
Etiketimet
Shperndaje