Blitz

 Breaking News

Fundi që po “çmend” fashionistet

Fundi që po “çmend” fashionistet
October 13
18:38 2016

Lëkura ka qenë shumë e përdorur dhe e dëshiruar nga shtëpitë e modës dhe nga ndjekësit e tyre për gati dy shekuj. Madje, veshjet e lëkurës nuk dalin kurrë nga moda.

Së fundmi lëkura me shkëlqim është ndër trendet kryesore. Shihet qartë që moda vazhdon të kthehet, sepse lëkura me shkëlqim ka qenë trend edhe një dekadë më parë, kur e kanë veshur ikona si Britney Spears apo David Bowie.

Së fundmi shumë fashioniste dhe blogere janë dashuruar pas fundit prej lëkure me shkëlqim. Ky fund mund të kombinohet lehtësisht dhe kjo është një ndër arsyet që vajzat dëshirojnë ta kenë pjesë të gardërobës së tyre./Blitz.al/

w7

w6

w5

w4

w3

w1

Share