Blitz

 Breaking News

(Foto) Trendet e reja Pranverë-Verë 2018, e sigurt që nuk do tu zhgënjejnë!

(Foto) Trendet e reja Pranverë-Verë 2018, e sigurt që nuk do tu zhgënjejnë!
January 19
21:45 2018

Trendet e reja Pranverë- Verë 2018 janë zgjedhje shumë të guximshme, të ndritshme dhe të bukura. Stilistët e shtëpive të mëdha të modës kanë prezantuar trended e reja që pritet të vijnë. Teksa sheh fotot vëmë re se disa prej këtyre trendeve kanë qenë edhe gjatë viteve më parë, por tashmë e dimë që si çdo gjë tjetër edhe moda kthehet mbrpsht.

Viteve të fundit na kanë pushtuar trended e vitev 80’ që as këtë sezon nuk mungojnë. Më poshtë do të shihni disa prej trendeve më “in” të këtij sezoni.

Veshjet e viteve 80’ gjatë ditës

Veshjet e viteve 80’ për mbrëmjet tuaja

Pardesytë

Atletet me çorape të gjata

Kostumet me pantallona të gjera

Çantat e vogla dhe ato që vendosen në bel

Fundet e ngushtë treçereksh

Rripat në bel

Mëngët e gjera

Veshjet me shkëlqim kristali

Veshjet me logo të firmave prestigjoze

Ngjyrat dhe dizenjot verore

Veshjet me pika në madhësi të ndryshme

Veshjet me dizenjo lulesh

Ngjyra të çmendura/të forta

Nuancat e pastelit

Fustanet e verdhë

/Blitz.al/

Share