Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Kur Dukeshë bëhesh, nuk lind – Ja si dukej Kate Middleton para se të hynte në familjen mbretërore

(Foto) Kur Dukeshë bëhesh, nuk lind – Ja si dukej Kate Middleton para se të hynte në familjen mbretërore
October 30
13:50 2017

Para vitit 2011 Dukesha e Kembrixhit njihej thjesht si Kate Middelton dhe nuk i duhej të respektonte rregullat e kushtet e vendosura për veshjet e saj. Ajo mund të vishte çfarë të donte e askush nuk shqetësohej ose nuk përfundonte në faqet e para të gazetave, siç mund të ndodhë tani.

Atëherë ajo nuk duhet të merrte lejë as për dekoltetë, as për gjatësinë e pantallonave apo fundeve e nuk shqetësohej nëse veshjet kishin shkronja apo shirita. Ndërkohë që tani e shohim Dukeshën shumë të kuruar, elegante e me një stil klasik.

Jeni kuriozë për veshjet e saj? Mund të shihni fotot më poshtë:

Para diplomimit- 2005

Në ditën e diplomimit në Universiteti- 2005

Në një dasmë- 2005

Në festivalin British Eventin- 2005

Në festën e Wimbledon- 2006

Në një Paradë Mbretërore- 2006

Në një festë-2007

Pasi ka dalë nga një club në Londër- 2007

Jashtë- 2007

Jashtë…- 2008

Në një disko- 2008

Në eventin e Polo- 2008

 

/Blitz.al/

 

Komento
Shperndaje