Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto galeri) Parajsa e Johnny Depp!

(Foto galeri) Parajsa e Johnny Depp!
November 07
13:38 2016

Ai është një nga aktorët më të mirë të Hollywood-it.

Një nga më të adhuruarit nga femrat.

Bëhet fjalë për Johnny Deep. Por përpos roleve të mrekullueshme që i ka dhuruar publikut, aktori bën edhe një jetë luksoze.

Fotot më poshtë tregojnë shtëpinë e tij të sapoblerë në Los Angeles. Plot 12.7 milionë $ të hedhura në të, në një stil jo fort modern, por dukshëm komod. Në të mbizotërojnë ngjyrat e forta, vizatimet në mure, hapësirë e konsiderueshme e që në pamje të parë nga fotot të çlodh syrin.

Përveçse aktor i mirë, Depp është treguar edhe një biznesmen i mirë në këtë rast.

Shijojini! /Blitz.al/

xhoni-1

xhoni-2

xhoni-3

xhoni-4

xhoni-5

xhoni-6

xhoni-7

xhoni-8

xhoni-9

xhoni-10

xhoni-11

xhoni-12

xhoni-13

 

Komento
Shperndaje