Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(FOTO GALERI) Ja orët më të mira të 2016-s

(FOTO GALERI) Ja orët më të mira të 2016-s
November 08
16:33 2016

Çdo vit, prodhuesit më prestigjiozë të orëve në botë i japin publikut modele të reja e të pëlqyeshme.

Ky vit ka ardhur me disa të reja në këtë drejtim.

Firma të famshme si  Vacheron Constantin, Montblanc, Jaeger-LeCoultre ndajnë tre vendet e para në këtë renditje me mrekullitë që kanë realizuar.

Por ndërkohë, edhe firma të tjera si Fears, Atelier de Chronométrie, apo JR Bespoke Timepieces, lanë shenjën e tyre  këtë vit që po mbyllet. /Blitz.al/

ora-1

ora-2

ora-3

ora-5

ora-6

ora-7

ora-8

ora-9

 

 

Komento
Shperndaje