Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Fustanet që janë konsideruar “ skandaloze” në vite

August 01
16:24 2016

Josephine Baker, 1920

Picture 1 of 10

Kërcimtarja dhe aktivistja e të drejtave civile u bë e njohur në Paris në vitin 1920. Në një dalje publike ajo veshi një fund të bërë nga banane artificiale.

Veshjet janë një ndër elementët më të rëndësishëm sidomos për personazhet publikë. Jo gjithnjë veshja juaj mund të rezultojë e suksesshme dhe mund të ktheheni në personazhin më të komentuar në media. Shfletoni galerinë dhe shihni disa nga veshjet dhe kombinimet ndër vite që janë konsideruar skandal  për personazhet e showbizzit./Blitz.al/

Komento
Shperndaje