Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Çfarë duhet të vishni këtë verë…

June 11
15:21 2016

 

Të gjitha femrave u ndodh të zgjohen në mëngjes dhe të vihen përballë dilemës; çfarë të vesh sot? Ndoshta ju duhet vetëm pak frymëzim. Tashmë jemi në verë dhe sidomos në këtë stinë, të gjithë kemi nevojë për disa këshilla stili. Shfletoni galerinë dhe shihni 15 kombinimet më “in”, ndoshta mund të jetë ky frymëzimi që ju nevojitet.

Shperndaje