Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) 10 veshje që nuk duhet t’i vishni më gjatë këtij sezoni

September 09
20:41 2016

Streçet –xhinse

Picture 1 of 10

Fillimisht ato kanë qenë të rehatshme dhe ju bënin të dukehsit më tërheqëse. SHumë prej jush i kanë veshur gjatë gjithë kohës dhe në dollapin tuaj kishte streçe të ngjyrave të ndryshme. Këtë vit nuk janë më në modë. Hiqni dorë prej tyre dhe rikthejuni xhinseve.

Duhet të hiqni dorë nga gjërat që tashmë kanë dalë nga moda. Mund të themi se vjeshta ka ardhur dhe shumë prej jush janë duke ndërruar gardërobën e tyre.  Ajo që duhet të dini është që shumë nga gjërat që keni veshur sezonin e kaluar nuk janë më në modë. Shfletoni galerinë dhe shihni disa nga gjërat prej të cilave duhet të hiqni dorë këtë sezon./Blitz.al/

Komento
Shperndaje